2013-04-23

Infrastruktura: Pomóż zaprojektować trasy rowerowe w Polsce Wschodniej

Zapraszamy do udziału w ankiecie
„Trasy rowerowe w Polsce Wschodniej” to pięć projektów regionalnych, które utworzą spójną trasę rowerową biegnącą przez pięć województw: lubelskie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie, i warmińsko-mazurskie. Będzie ona przeprowadzona przez atrakcyjne obszary, m.in. miejsca cenne przyrodniczo, zabytki, ważne węzły komunikacyjne, przesiadkowe.

W projekcie zaplanowano modernizację już istniejących tras rowerowych, budowę nowych oraz utworzenie sieci miejsc postojowych i odpowiednie oznakowanie całego szlaku. Aby zaprojektować jak najlepsze rozwiązania dla miłośników turystyki rowerowej, potrzebujemy zaczerpnąć opinii ekspertów, a więc samych rowerzystów.

Zapraszamy do udziału w ankiecie, która pomoże nam dopasować szlaki do Państwa potrzeb. Po wypełnieniu formularza, mają Państwo możliwość wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania bony do zrealizowania w sklepie Activa Sport. Ankietę można wypełnić pod adresem: http://provestigo.pl/ankieta-badania/.

1 komentarz:

  1. Zdziwiło mnie pytanie dotyczące oczekiwanych cen usług, gdzie nie mogłem napisać, czego oczekuję. Zawsze szukam noclegów i posiłków, których koszt nie przekracza 20 złotych, a w ostateczności maksymalnie 30 złotych. Z możliwych do zakreślenia odpowiedzi wynikało, że oczekuję usług w cenie do 100 złotych, co jest po prostu nieprawdą.
    Obawiam się, że ktoś tą ankietę podsumuje i wysnuje wniosek, że wszystkie obiekty noclegowe mogą spokojnie oferować noclegi w cenie 100 złotych za łóżko i trasa rowerowa stanie się automatycznie mało uczęszczanym pomnikiem.

    OdpowiedzUsuń