2012-08-18

Wydarzenia: Rowerowa gra miejska

Zapraszamy
8 września 2012 r. o godz. 10:00 pod pomnikiem Powstań Śląskich (koło Ronda) rozpocznie się gra miejska "Na kole przez Katowice". Podczas zabawy będzie można poznać stolicę Górnego Śląska z wodnej (!) i z rowerowej perspektywy. Dodatkowo sprawdzić długość katowickich ścieżek rowerowych, a po drodze wpaść na tajemnicze tropy i rozwiązać kilka zagadek. Na najlepszych czekać będą nagrody.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Polskie Forum Edukacji Europejskiej. Zainteresowani udziałem powinni zebrać grupę znajomych, krewnych (od trzech do pięciu osób, z których przynajmniej jedna musi być pełnoletnia) oraz zgłosić się do 7 września wysyłając maila na adres biuro@pfee.org.pl. W treści maila należy podać imię i nazwisko każdego uczestnika, jego wiek, nazwę drużyny, numer telefonu komórkowego zespołu oraz e-mail kontaktowy. Drużyny można również zgłaszać osobiście w dniu gry, na starcie, do godz. 9:30.

Więcej informacji oraz regulamin gry www.pfee.org.pl, na Facebooku „Katowice na rowery”, a także w holu kinoteatru Rialto.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz