2012-06-28

Spotkanie #1: Struktura polityki rowerowej

21 czerwca 2012 r. odbyło się pierwsze spotkanie zespołu ds. polityki rowerowej. W trakcie dyskusji uzgodniono strukturę przyszłej polityki rowerowej. Rozmawiano również o zakazach ruchu dla rowerów w śródmieściu.

Ustalono, że temat ten będzie omawiany na kolejnym spotkaniu. Poruszone na nim zostaną także zagadnienia związane z ustaleniem celów polityki rowerowej miasta. Protokół ze spotkania w wersji roboczej w dalszej części tekstu.

Protokół ze spotkania zespołu roboczego ds. polityki rowerowej w dniu 21 czerwca 2012 r.

1 komentarz:

 1. Uwaga do protokołu, zgłoszona w dniu 28 czerwca:

  Dzień dobry,
  Porównując moje notatki do protokołu to zauważam istotny brak w pkt. 4, podpkt. dot. struktury przyszłej polityki rowerowej. Nacz. Lowak wymienił moim zdaniem jeszcze jedną część dokumentu, którą ja roboczo zapisałem, jako "Organizacja i finansowanie", a gdzie pojawiły się takie podpunkty, jak: Rozwiązania formalno-prawne, Umocowanie finansowe i czasowe, Model organizacji.

  O fakcie pominięcia tego punktu w protokole może świadczyć m.in. zawarta w nim relacja z dalszej dyskusji o rozwiązaniach dot. oficerów rowerowych. W świetle przesłanej propozycji protokołu, nie wynika ona teraz logiczne ze struktury proponowanej polityki rowerowej.

  Prosiłbym o uzupełnienie protokołu, jak podałem w akapicie pierwszym.

  Pozdrawiam serdecznie
  Paweł Wyszomirski

  OdpowiedzUsuń